Srebrny, damski zegarek

zegarki damskie

Obecnie zegarki na rękę wykonuje się z przeróżnych materiałów. Bardzo często łączy się różne tworzywa, aby uzyskać zadowalający efekt. Pamiętajmy jednak, że każdy materiał ma inne cechy i właściwości. Warto je poznać przed podjęciem decyzji o danym zakupie. Dzięki temu z pewnością wybierzemy odpowiedni dla nas zegarek.

Wciąż najpopularniejsze są modele damskie wykonane ze srebra. Gwarantują one elegancki i klasyczny wygląd. To dlatego są one tak często wybierane przez wiele kobiet. A czym charakteryzuje się srebro?

ZALETY SREBRA
Wbrew pozorom, modne zegarki damskie wykonane ze srebra możemy znaleźć w bardzo korzystnych cenach. Są one dużo tańsze od swoich złotych odpowiedników. A taki zakup jest inwestycją na długie lata. Biżuterię srebrną, w przeciwieństwie do tej posrebrzanej, możemy łatwo wyczyścić. Dzięki temu taki zegarek może mieć idealny wygląd przez długie lata. Srebro doskonale odbija światło. Dlatego zegarek wykonany z tego materiału będzie świetnie się prezentować podczas wieczornych wyjść.

WADY SREBRA
Niestety, srebro bardzo szybko ulega zarysowaniom. Nawet jedno muśnięcie dłuższym paznokciem może spowodować nieestetyczny ślad. Warto zauważyć, że srebro wygląda niemalże identycznie, jak materiały posrebrzane. Dlatego łatwo się pomylić. Jeśli chcemy zakupić srebrny zegarek, postawmy na produkty znanych, markowych firm. Dzięki temu z pewnością unikniemy wpadki.

SREBRO JAKO ELEMENT STYLIZACJI
Pamiętajmy, że srebro jest bardzo zdobniczym materiałem. Dlatego warto postawić na jeden, maksymalnie dwa dodatki wykonane z tego tworzywa. Dzięki temu unikniemy tandetnego wyglądu. A do czego pasuje srebrny zegarek? Praktycznie do wszystkiego. Możemy go nosić zarówno na co dzień, jak i podczas ważnych uroczystości. Świetnie będzie wyglądać w towarzystwie czarnych ubrań. Ciemne, proste spodnie, wyższe buty oraz skórzana kurtka stworzą fantastyczną stylizację, jeśli dobierzemy do tych rzeczy srebrny zegarek. Doskonale będzie on wyglądać również w połączeniu z czarną, krótką sukienką oraz szpilkami. Taki zegarek powinien się znaleźć w szafie każdej kobiety, ponieważ może wspaniale uzupełnić wiele stylizacji.

Zapraszamy na stronę gdzie znajdziesz modne zegarki damskie.