Leasing samochodów Kraków: trzy powody, dla których warto z niego skorzystać

Leasing samochodów jest bardzo popularny szczególnie wśród młodych przedsiębiorców. Decyduje o tym wiele czynników. Do głównych należy zaliczyć m.in. łatwość dostępu, minimum formalności, korzystne raty kredytowe, ale to nie wszystkie rzeczy. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie?

Nie potrzeba dużego kapitału

Żeby wziąć leasing, nie potrzeba inwestować w to wielu środków. To doskonała propozycja dla firm, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki i nie dysponują dużym kapitałem. Raty leasingowe nie obciążają tak budżetu, a przede wszystkim są stałe. Dzięki temu znacznie łatwiej jest coś zaplanować. Można oszacować, czy stać nas na większą inwestycję, czy lepiej przełożyć to na kiedy indziej. To bardzo duże udogodnienie. Co ważne wysokość comiesięcznych składek można negocjować. Warto też porównać kilka różnych ofert. Dzięki temu leasing samochodów Kraków może się okazać bardzo korzystną propozycją.

Najnowsze samochody w zasięgu ręki

Leasing umożliwia wzięcie samochodów po bardzo korzystnej cenie. Raty do spłacenia nie są aż tak dużym obciążeniem, a po skończeniu umowy można wykupić samochód na własność. Tym samym można jeździć topowym modelem, którego utrzymanie nie będzie aż tak drogie. Tym bardziej, że raty leasingowe można wrzucić w koszty prowadzenie działalności. Samochody najnowszej generacji są bardzo pożądane i to z wielu powodów. Przede wszystkim ich eksploatacja nie jest droga. Producenci stawiają poprzeczkę bardzo wysoko. Auta nie spalają dużo paliwa. Stosują się w nich wysoko wydajne silniki i inne rozwiązania, które sprawiają, że auto nie jest drogie w użyciu. Nowoczesne pojazdy są również bardzo bezpieczne i naszpikowane nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu korzystanie z takich samochodów nie tylko pomaga zaoszczędzić na kosztach związanych z tankowaniem pojazdów, ale również zwiększa bezpieczeństwo pracowników, którzy muszą pokonywać niejednokrotnie kilkaset kilometrów miesięcznie.

Minimum formalności

Leasing samochodów Kraków jest stosunkowo prosty w załatwieniu. Do podpisania umowy wystarczy przygotować podstawowe dane, takie jak: NIP, REGON, KRS. Potrzebne będą jeszcze dokumenty potwierdzające tożsamość reprezentantów firmy. Tyle, w większości wypadków, wystarczy by wypełnić wniosek leasingowy. Co ważne od momentu podpisania stosownej umowy i wynegocjowania wysokości rat nie musi minąć aż tyle czasu. Po kilku godzinach można otrzymać kluczyki do samochodu i cieszyć się komfortową jazdą.